| Young27338273 a întrebat:

Https://alephnews.ro/......-decedati/ Ce părere aveți despre asta? Chiar e adevarat?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că trebuie să fii nebun să dai atâția bani pentru o aiureală. Dar pentru că apa, aerul și fraierul nu se termină niciodată, să nu te pui cu nebunii, că ei au mintea hodinită.

| Wr3nch a răspuns:

Daca citeai articolul pana la capat știai ca da, chiar e posibil. Dar degeaba, pentru ca ai vorbi cu un bot care arata ca acea ruda si suna ca ea, dar care nu va putea sa o imite exact.

| blackann a răspuns:

Renul rudolf nu e o legenda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci e virtuală?

Nu e cine știe ce, asta.

În filme se prezintă și mai mult, ar fi existat se pare necromanul, un aparat care vorbește cu morții, cu ăia reali, nu cu ăia inventați de inteligența artificială. Dar mna, e un film totuși, nu știi ce să crezi.

| Cdjsgskahabzhhhiioi8864 a răspuns:

Aceasta este adevărat deoarece acolo se spune că oamenii genii pot face vocea chiar și expresiile faciale însă că sa dai 1000 de £ nu as face