| anss23 a întrebat:

Imi dati si mie site-ul pe care se vor afisa/s-au afisat rezultatele de la evaluarea nationala din judetul Bucuresti?! Mersiihappy

Răspuns Câştigător
| criss14criss a răspuns:

"In Bucuresti, rezultatele examenelor si mediile obtinute de elevi in clasele V-VIII vor fi publicate pe site-ul Inspectoratului Scolar Bucuresti abia dupa ce contestatiile vor fi rezolvate. Purtatorul de cuvant al Inspectoratului Scolar Bucuresti, Marian Banu, a declarat pentru HotNews.ro ca, in acest moment, "este o situatie provizorie si putem incurca copiii si parintii daca le afisam online, pentru ca ei mai au inca un pas pe care il pot face: pot face contestatii"."
Asta e tot ce am gasit.

2 răspunsuri:
| Sonnia a răspuns:

Cred ca esti clasa a 8-a. Ai grija cu judetele... Bucurestiul nu e judet!

| anss23 explică:

laughingda,scuzati-ma stiu ca Bucuresti nu este un judet doar ca m-am grabit cand am scris intrebarea.Trebuia sa zic judetul Ilfov sau municipiul Bucuresti.tongue