| dulcicandrea a întrebat:

Imi propuneti si mie niste activitati pentru saptamana altfel?

Răspuns Câştigător
| SIsUTuDoR a răspuns:

Buna pai exursie in padure,reportaje despre o anumit tema la oameni de pe strada,descoperirea traditiilor,sa invete copii sa coasa cu acul sa croseteze etc.,club de lectura''citm'',concursuri intre copiii,protejarea mediului,crosuri,campionat de fotbal baschet etc, moda, si multe altele primesc o funa?batting eyelashes)) scuze ca cersesc laughing).o zi buna!

5 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

laughing Uite ce fac eu in saptamana altfel neau fost propuse de diriginta ( e de religie). Mergem la biserica prima zi, ziua 2 mergem la postul de radio trinitas... dupa asta nu am mai fost atent happy crede-ma nu poate fi mai plictisitor de atit laughing

| claide a răspuns:

Faceti tablouri din seminte (tehno) fotbal mergeti la biserica origami vb despre drog excursii tabere funda plzzzzzzzzz

| DianaBia a răspuns:

O excursie cu clasa (oriunde in Romania)...

| CUmsespune a răspuns:

Excursii, activitati anti-drog, anti-fumat, activitati despre protejarea mediului inconjurator. Concursuri de cultura generala, activitati despre francofonei, shakesper, etc!

| Dani_Brata_1992 a răspuns:

Intreabai pe profesori.