| Alicemaria23 a întrebat:

Imi puteți spune va rog tot ce știți despre internatul Colegiului Dinu Lipatti? E foarte important! Vreau sa stiu lucruri legate de nr. persoanelor dintr-o camera, despre baie, despre momentele in care poti părăsi internatul. Si daca știți si alte detalii! Aa. Daca știți câte ceva si despre liceu, secția arta actorului, mi-ar fi de folos. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Viorelidolullafemei a răspuns:

Știu că la acel liceu sunt foarte multi oameni de etnie romă. Eu nu sunt la acel liceu dar mi-au spus câțiva amici care sunt acolo. Daca nu le ai cu manelele s-ar putea sa te integrezi mai greu happy