| George_David_2000 a întrebat:

Imi puteti da niste informatii despre liceul de muzica? Adica orar, la ce se dau teze, etc!

Răspuns Câştigător
| xunshu a răspuns:

O sa dai teze la romana, matematica (pana in clasa a10. Dupa nu mai dai la matematica), istorie sau geografie, engleza sau franceza.
Orarul este impartit. O sa ai zile de instrument/canto. O sa ai 3 zile sau 2 de materii normale si restul de muzica

1 răspuns:
| kostenlosekl a răspuns:

Kostenloseklingeltone.de - Peste 1000+ cele mai bune tonuri de apel pentru telefoane mobile. Vizitați acum: https://kostenloseklingeltone.de/