| missUsweety a întrebat:

Imi puteti spune despre ce este vorba in 'Pe drumuri de munte"de Calistrat Hogas? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea sa-ti spun, dar nu vreau.citeste cartea, fiindca este foarte frumoasa.descrie totul atat de frumos de parca ai calatori tu personal.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mama draga dar ai venit cam tarziu.este mult de povestit.si cartea daca te tii de ea in trei patru ore o citesti.pacat, fiindca este frumoasa, pitoreasca, si hazlie prin multe locuri.

| missUsweety explică:

Faza e ca nu am cartea si poimaine dau test di lecturi