| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomanda cineva ceva carti sau pe ce siteuri gasesc cateva cursuri de baza pentru psihologie sau unde as putea citi mai multe lucruri despre dezvoltare personala si alte lucruri din psihologie? Ma intereseaza doar pentru cultura mea generala, nu sa profesez.

2 răspunsuri:
| Vali215 a răspuns:

Cauta pe Elefant.ro, gasesti orice categorie de carti acolo, inclusiv ceea ce cauti tu. Iti recomand "Secretele Succesului- Dale Carnegie".

| ArmywCode a răspuns:

Psihologie de clasa a X-a. Pentru bac happy