| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Imi spuneti niste situri de unde sa poata traduce corect unele cuvinte sau propoziti din englez -romana sau invers franceza-romana sau invers si sa nu imi spune cine stie ce bazaconi.

3 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Un site care sa traduca corect este:"Google traducere"(eu cu ajutorul lui am luat 10 la engleza)

| Junona6 a răspuns:

Nu exista niciun site care sa iti traduca corect gramatical pentru ca toate traduc mot-a-mot si nu tin cont de regulile de gramatica ale limbii respective. Foloseste google translate si dupa aia corecteaza tu eventuale greseli de gramatica.