| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie cuvinte cu doi n

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le ai pe toate aici: http://dexonline.ro/definitie/*nn*. Numai bine!

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

-Innorat.

| Reny a răspuns:

Innorat,innodat...nu stiu...numa aatea mi-au vanit in minte=)

| xMary a răspuns:

înnot, înnăscut, înnoit, înnebunit laughing. Fundă?big grin

| Ssshadow a răspuns:

O.o ai probleme laughing

| Denisa60 a răspuns:

Innorat big grin

| Sura24 a răspuns:

Ackermanni | advienne | anasonnemțesc | anna | annaba | annaleseconomiessocietescivilisations | annam | annaperenna | annapolis | annapurna | annarbor | annată | annecy | annee | anni | anno | annobon | annona | annotinum | annua | annularia | annuum | antennaria | appenzellinnerrhoden | ardenne | avelomannus | Avicenna | bachmann | banner | bayonne | beckmann | beginnt | benn | bennet | bennevis | bethmann | biennis | binnig | boltzmann | bonn | bonnard | bonne | bonnefoy | bonnez | bonnier | bormann | botvinnik | bourbonnais | brenne | brenner | brennus | bretonne | britannia | britannica | britannicus | brugmann | bultmann | cacoyannis | calonne | cambronne | canna | cannabich | cannabinum | cannae | cannanore | cannel | cannel-coal | cannelloni | cannes | canning | cannizzaro | cannon | carcassonne | cayenne | cevennes | cezanne | chandannagar | channel | charbonneau | chardonnay | cheyenne | chimionnegru | cincinnati | cincinnatus | cinna | cloisonné | colonne | connecticut | connes | connetable | connolly | dictynna | djinn | donner | enneasilab | ennuyer | europeennes | fennecus | finnbogadottir | gekannt | grunniens | hachmann | hahnemann | hamann | hameenlinna | hannibal | hannibalem | honneur | honni | imelmann | innavigabil | innocente | ioannina | înnavetare | înnăbușeală | înnăbuși | înnăbușire | înnăbușit | înnăbușitor | înnăclăi | înnăclăire | înnăclăit | înnădi | înnădire | înnădit | înnăditură | înnădușeală | înnăduși | înnădușire | înnădușit | înnăgări | înnăgărire | înnămeți | înnămețire | înnămețit | înnămoli | înnămolire | înnămolit | înnărăvi | înnărăvire | înnărăvit | înnăscut | înnăsturat | înnebuni | înnebunire | înnebunit | înnebunitor | înnegreală | înnegri | înnegrire | înnegrit | înnegura | înnegurare | înnegurat | înnemuri | înnemurire | înnemurit | înneoa | înnisipa | înnisipare | înnisipat | înnobila | înnobilare | înnobilat | înnoda | înnodare | înnodat | înnodătură | înnodura | înnoi | înnoire | înnoit | înnoitor | înnomoli | înnomolire | înnomolit | înnopta | înnoptare | înnoptat | înnora | înnorare | înnorat | înnoroi | înnoroia | înnoroiat | înnoroiere | înnoroire | înnoroit | înnoura | înnourare | înnourat | jannings | jannosy | jungmann | kann | kannon | karenni | kinneret | kinnor | krennerit | lachmann | lawn-tennis | laxmanni | lăstunnegru | mann | mannheim | minnesang | minnesänger | minnesinger | minnesota | moutonnee | moutonnees | neckermann | nonnengeige | oannes | pann | pannaturism | pannaturist | pannonius | pannus | pennas | pennata | penni | pennia | penny | penny (-) | perenna | perenne | perennis | perennius | pinnata | planning | preînnoi | preînnoială | preînnoire | preînnoit | prennoit | rabanne | raisonneur | rayonnant | rayonnism | rebmann | reimann | reînnoda | reînnodare | reînnodat | reînnoi | reînnoire | reînnoit | rotunno | sakmann | savannah | savannakhet | sânnicolean | sânnicoleancă | scanner | sissonne | sunna | sunnism | sunnit | sunnită | tenno | unnutz | wachmann | weismannism | weismannist | zinnia | zinnie | zinnwaldit | znamennîi

| Timea1403 a răspuns:

Inntarit