| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie la ce se da bacul la profilul economic?
Eu stiu doar de romana, matematica m2, L1(franceza). Si care sunt celelalte la alegere? Am mai gasit ca geografia si una dintre stiintele socio-umane. Dar la stiintele socio-umane scria doar intre logica si economie. Nu se poate sa aleg psihologie?

2 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Din cate stiu eu din:
Romana Oral/Scris
Matematica M2
Engleza oral
Aptitudini PC
Disciplina la alegere (Istorie/Geografie/Economie)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt la profil economic in clasa a 9 a happy si din cate am auzit...dam bac la:
Romana (scris/oral)
Matematica (M2)
Engleza (oral)
Aptidutini PC
Si ai de ales intre Logica (din cate am azuit cica dai bacu la logica din materia de a 9 a)
Geografie
si mai sunt specialitatile /modulele alea care tin de economic happy