| anonim_4396 a întrebat:

Imi trebuie 4 rezumate a oricaror opere scrise de : Michelangelo, Shakespeare(in afara de hamlet si romeo si julieta), cervantes(in afara de don quijote), Boccacio, Corneille, Racine, Holiere, La fontaine(fabule), La brujere, Sterne - tristram, Voltaire, Swift, Diderot

Pot fi rezumate din operele oricarui autor de mai sus.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu nu ai citit politica site-ului care nu face teme voastre de școală?
Caută pe net, mergi la bibliotecă, etc. că doar nu împarți nota cu noi.
Pa, pa.