| anonim_4396 a întrebat:

In ce consta examenele la scoala de politie campina? Adica la ce materii se da? help

2 răspunsuri:
| madycoco a răspuns:

Se da la sport :D...si la romana si englez/franceza/germana gramatica. Pentru mai multe detalii uita-te aici : http://www.scoalapolitie.ro/. Acolo la adimtere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Consta"? Si vrei sa intri la politie?
Ai toate sansele! Si se "da"? Inainte de asta cred ca ar trebui sa faci niste exercitii de gramatica! Nu zic ca nu te-ar accepta dar daca te prind pe strada, te bat cu cartea de gramatica in cap!