| NICKSOOO a întrebat:

In ce consta proba sportiva de la Academia Tehnica Militara?

2 răspunsuri:
| CaLyStuu a răspuns:

Academia tehnica militara, si academia de politie, au cam aceleasi probe difera cateba. Probele de baza pe care acestea le au e viteza, rezistenta, sa faci flatari sau tractiuni ( acum depinde de sex ). Proba de viteza vine 50 metri in mai putin de 7 secunde, proba de rezistenta e de 1 km si trebuie sa scoti un timp cat mai bun. Cam atat stiu, sper ca ti-am fost de folos.