| NOinformation a întrebat:

In ce universitati din Bucuresti pot gasi Comunicare si Relatii publice in afara de Snspa si Universitatea Bucuresti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer iti recomand sa te indrepti spre o specializare serioasa. Si la Cluj este specializare de comunicare si majoritatea dupa facultate lucreaza in multinationale ...call center. Nici o legatura cu ce ai studiat si ti-ai petrecut ani buni din viata. Am facultate si master in stiinte sociale/administratie si nu prea te ajuta cu nimic. Nu as recomanda decat daca chiar nu ai ce alege altceva sau iti place chiar asa de mult domeniul.
Mult spor.