| Ellena a întrebat:

In opinia voastra, care este cel mai important eveniment din istoria umanitatii?

8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Inventarea cozii la pruna. Mare eveniment happy

| Parmalat a răspuns:

Din istoria umanitatii, deci consideram omul deja aparut.
Probabil cel mai mare impact asupra omenirii l-a avut roata, deci momentul cand s-a inventat roata mi se pare cel mai important din istoria umanitatii.

| FreakyFred a răspuns:

Inventarea tpu.ro!

| Hombre a răspuns:

Vizitarea unui alt corp al universului, zborul si vizita pe satelitul natural Luna.

| greenmile00 a răspuns:

Pai, cel mai important cred ca ar fi momentul in care am aparut ca specie pe pamant. Daca nu ar fi existat momentul respectiv, absolut nimic nu ar mai fi existat, nici un alt moment "important". Nici moartea lui Ceausescu, nici holocaustul, nici arderea bibliotecii de la Alexandria, si pot veni cu exemple mult mai multe despre alte evenimente "importnate", care ar fi practic anulate de inexistenta acelui prim moment happy. Cred ca ai prins ideea big grin

| Sinedd a răspuns:

Istoria umanitatii, nu a Romaniei Andra!
Ellena sunt mai multe, nu e una singura!
Si n-are rost sa scriu ca umplu 100 de pagini, ai google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasterea mea

| чnÐяч a răspuns:

Atunci cand a murit ceausescuhappy