| Hritcu_Maria_1998 a întrebat:

In primul semestru de facultate am fost la buget, in al2lea semestru la taxa(care se plateste in 2 transe pe semestru). Daca am platit prima transa de pe sem 2 si acum(aprilie) vreau sa imi retrag dosarul, trebuie sa mai platesc si a2a transa de taxa?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde de decanat/secretariat. Dar in mod normal tu ai semnat un contract de studii care e pe tot anul, deci te-ai angajat sa platesti taxele necesare.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu pentru ca nu mai participi la cursuri, examene.