| Bianca3108 a întrebat:

In saptamana "scoala altfel" nu trebuie sa ne ducem carti, nu?

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Scoala altfel este un program dedicat activitatilor educative extracuriculare si extrascolare, principalul obiectiv al acestuia fiind implicarea elevilor si a profesorilor in activitati de educatie non-formala, care sa puna in valoare talentele, preocuparile extrascolare si competentele elevilor, in domenii cat mai diverse si interesante.

--> Nu se vor folosi carti.

Sursa: http://stirileprotv.ro/......-zile.html

7 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu, nu trebuie, deoarece nu se fac orele obișnuite.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ O sticla de sampanie, ar fi ideal, sa nu uiti si tigariile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu trebuie.

| zuzualina a răspuns:

Pai nu, doar nu preda lectii

| LeAnonim1 a răspuns:

Nu