| Andreea_Pacurar_1972 a întrebat:

In Spania se invata limba romana?

Răspuns Câştigător
| AsteptareaMoarteNuAre a răspuns:

In generala si la liceu nu. Poate la facultatea de relatii internationale sau ceva de genul asta.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Da, acasa cu parintii. a fost o incercare prin locurile unde comunitatile de romani erau mai mari, insa lipsa de fonduri a castigat. oricum, erau un tip de "ore" suplimentare si nu erau obligatorii.

| oprescudorin11 a răspuns:

La ce-ti mai trebuie romana?

| alexs99 a răspuns:

In invatamantul pre-universitar nu se invata romana, probabil doar la Facultatea de Litere de acolo sa se predea romana.
O zi buna.

| WarriorCat a răspuns:

Poate la meditații.