| Ionut01x a întrebat:

Iti place sa citesti romane istorice? De ce?

8 răspunsuri:
| MadalinaaIoana a răspuns:

Sincer, nu. Mi se par plictisitoare, imi plac doar cartile de aventura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu citesc romane de cativa ani, ma fascineaza si parca intru intr-o alta lume..mai nou am incercat sa scriu un roman despre viata mea, dar ar fi greu. funda?

| Nastia a răspuns:

Nu chiar istorice mai mult cu conspiratii sau cel putin nu romanele noastre istorice. vreau sa citesc o carte "Ochiul lui Nefertiti"despre istoria egiptului.

| ladyMillion a răspuns:

De aiaraised eyebrowsnu mai poti tu de grija noastra?laughing

| Ame25 a răspuns:

NU, mi se par plictistoare

| Never4ever a răspuns:

Nu

| Chαяtreux a răspuns:

Nu, pentru ca urasc istoria din tot sufletul straight face

| Chiorix a răspuns:

Urăsc istoria!