| ριтʏcнα a întrebat:

Jocul de pe imvu e gratis?

8 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Jocul este gratis, adica il poti downloada pe gratis. Daca vrei iti poti lua si bani in joc cu bani reali, insa costa cam mult si nu cred ca se poate si in Romaniathinking(acei bani in joc sunt credits), iar credits-urile sunt pe langa banii pe care-i faci din vorbitul cu ceilalti.

| marrr a răspuns:

Si apropo, nu are niciun virus:P, iti garantez. WWW.imvu.com este site-ul oficial si nu are virusi.

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Da este gratis dar are multi virusi

| Atelocin a răspuns:

E gratis sa iti cumperi haine, lucruri pentru casa, sa mergi in roomuri publice, sa trimiti mesaje, sa adaugi prieteni.
Insa daca vrei sa devii VIP sau AP trebuie sa platesti.

| Atelocin a răspuns:

@ elii
Imvu nu are nici un virus
Joc imvu din 2006winking

| Victor a răspuns:

Hai lasati "prostiile"! Ori nu stiti ce e IMVU ori incercati sa fiti "mareti".
DA IMVU e GRATIS si nelimitat, pentru invitati (guest). Vrei mai mult? Binenteles = platesti!
E un link pe profilul meu TPU; poti afla mai multe. BAFTA.

| Deea_Andreea_1995_0KSy a răspuns:

Este gratis.Dar el trebuie downladat.Est super tare jocul.Iti poti cumpara casa, haine...etc.

Uite link-ul de unde il poti downlada : http://www.imvu.com/signup/download/

FUNDA? :)

| Diia_Cetinăă_1990 a răspuns:

Descarcarea&Instalarea sunt gratis.happy