| Paula14 a întrebat:

La anul' dau examen pentru. a intra la liceu si as vrea sa-mi iau niste culegeri la romana si mate care sa imi fie de folos la examen.Imi puteti recomanda culegeri de acest fel?

Răspuns Câştigător
| Serena_1443 a răspuns:

Eu am dat anul asta admiterea si am folosit la romana am folosit pe aceasta http://i56.tinypic.com/23gz2v4.jpg si pe cea de la editura art tot pentru evaluare netionala, iar la matematica am folosit Culegerea pentru evaluare nationala de la paralela 45 :D Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta la examen!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De obicei, la inceputul anului, profesorul face comanda asa incat sa lucrati toti pe aceeasi culegere. Pentru ca, degeaba lucrezi tu singura daca nu te corecteaza nimeni.

| Ana96_3682 a răspuns:

Eu anul asta am folosit culegerile de la editura paralela 45. Din cate stiu eu sunt facute dupa programa. Desi, cred ca si profii iti pot recomanda.

| buzas12 a răspuns:

Culegeri iti ofera profesorii de obicei, dar culegeri foarte folositoare sunt: de la editura Sigma

| buzas12 a răspuns:

Culegeri de obicei iti ofera profesorii, dar culegeri foarte folositoare sunt de la editura Sigma...