| Lacra60 a întrebat:

La ce licee din București se învață dimineața la clasele IX-XII?

1 răspuns:
| Anonimul151 a răspuns:

Cele mai multe licee atât din București, cât și din restul României, sunt licee în care se învață dimineața. Nu știu dacă sunt licee în care să se învețe după amiaza. ( la liceele de zi cel puțin).

La cele liceele, seral. La acelea cred ca mergi după amiaza.

Cel mai bine ar fi sa te interesezi la liceele pe care le vei pune pe lista de opțiuni ( în caz ca vei termina clasa a 8 a, și la anul vei avea admiterea.