| angel_4609 a întrebat:

La ce profil se fac limbi straine(germana, engleza, franceza)?

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

La toate profilele se fac limbi straine, dar mai mult la profil unam stiinte sociale si filologie.

2 răspunsuri:
| terra2009 a răspuns:

Www.terralinguas.com

este un site unde iti poti improspata limba engleza, americana! este si optiunea de engleza britanica, dar situl este original american! nu ai nimic de pierdut, gratis si sunt mai multe limbi straine daca vrei sa inveti sau doar sa cauti anumite cuvinte

| Vladz11 a răspuns:

Filologie.winking