| anonim_4396 a întrebat:

La chimie imi va trebui un caiet studentesc de mate sau unul cu hexagoane cum
tot imi zic colegii mei?????

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Hexagonal este in stupul albinelor.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si abia acum te ai "trezit" sa intrebi? Toata vacanta ce ai facut? Maine incepi scoala si tu habar nu ai ce va cer profesorii ce caiete ai nevoie esti culmea

| Fatamuntilor a răspuns:

Cel mai binee sa aspepti prima ora de chimie sa vezi ce spune profesorul.

| Hyperion7 a răspuns:

Caiet de mate simplu, eventual studențesc.

Răspuns utilizator avertizat
| Fjordneddey a răspuns:

Iti va trebui un caiet tip studentesc de matematica. Eu unul n-am auzit niciodata de caiete cu hexagoane laughing)