| iloveusa a întrebat:

La liceu la profilul biologie chimie ce fel de chimie se face? Organica sau anorganica?

3 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Pai presupun ca faceti si organica si anorganica, dar nu in aceeasi clasa, adica in a 10-a poate faceti anorganica si in a 11-a organica, dar voi faceti mult mai intes.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Anorganica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai noi la mate-info facem a 9-a si a 12-a anorganica si a 10-a si a 11-a organica. Programa ar trebui sa fie aceiasi, doar ca voi aprofundati, faceti mai mult.
Sper ca te-am ajutat.