| IrinaaIrr a întrebat:

La liceu se dau multe teme? La profilul turism si alimentatie e mult de invatat?

Răspuns Câştigător
| blondaa15 a răspuns:

Bunahappyeu sunt la turism si alimentatie(clasa a11a)este super frumos.mie imi place.se dau multe referate de facut.despre multe chestii.(cel putin la mine asa a fost)este si de invatat..ca la orice profil.dar nu te "omoara" cu mate sau romana.in clasa a 9a ai 3 module(bazele restauratiei, igiena la locul de munca(parca asa ii zicea) si organizare)...in clasa a 10a ai tot 3 module(calitatea produselor si serviciilor, servicii hoteliere si gestiune economica).se fac multe excursii.la targuri de turism si alte chestii. daca esti a 9a sper sa iti placawinkingfunda?happy

3 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Pai depinde de profesor. Unii dau, altii nu.Chiar daca dau depinde de tine daca vrei sa le faci sau nu. Daca vrei sa inveti inveti oriunde, nu conteaza ce profil si cat de prost/bun e liceul.

| MioaraParalescu a răspuns:

Pai pe a9-a si pe a 10-a e mai mult de invatat, dar de pe a-11-a scot biologia,chimia, fizica si in loc pun materiile de specialitate:organizare, amenajare, planificare, economie si e mai usor happy
Eu sunt pe a-12-a tot la profilul asta.

| adelina19 a răspuns:

Ala e cel mai prost profil de care am auzit. nu iti face probleme, bacul nu il iei nici cu teme nici fara teme.