| roxy91000 a întrebat:

La liceul Miguel de Cervantes la mate-info simplu se face spaniola de la inceput? EU la scoala am facut franceza si nu vreau sa fac ceva ce nu am facut la scoala, dar daca se face de la inceput e ok! Va rooooog spuneti ca da!

1 răspuns:
| DoarCurios a răspuns:

Normal ca o sa înceapă mai ușor. O sa înțeleagă ca nu ai făcut Spaniolă în trecut. Dar spaniola e o limbă destul de ușoară. În câteva luni o sa te obișnuiești cu ea. Se învață mai ușor ca engelza sau franceza