| anonim_4396 a întrebat:

La liceul mihai viteazu e profilu stiinte sociale?
daca da cu ce medie se intra?
daca nu la ce liceu are profilu stiinte sociale?

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

A aparut pe net"Topul liceelor din Capitala". Urmareste acolo toata miscarea admiterii din acest an.

| AnonymuxX a răspuns:

In primul rand pentru Mihai Viteazu iti trebuie o medie de cel putin 9.50;) In al 2-lea rand NU are stiinte sociale, are doar mate-info si stiinte ale naturii, daca vrei alte licee uitate pe situl acestea : http://www.admitereliceu.ro/
SUCCES;)

P.S.: Sper ca te referi la liceul M.Viteazu din Bucuresti, pentru. ca eu de ala vorbesc :D