| Johnny25 a întrebat:

La liceul Petru Rares sau la Mihai Eminescu Suceava este mai usor,mai frumos, profesori mai buni, materie mai usoara,totul sa fie ok, funda.

1 răspuns:
| myhaelutzza a răspuns:

Eu am facut la Eminescu si sincer nu mi s-a parut chiar usor.Nu stiu cum e acum, ca eu am terminat acum 5 ani.Profesorii sunt ok, majoritatea, depinde ce profil iti alegi.De Petru Rares nu stiu ce sa iti spun, poate te ajuta cineva care a facut liceul acolo.Bafta!