| Alindinu472 a întrebat:

La munca cineva mi-a furat samponul, e a doua oara luna asta ce sa pun in sampon ca pe cel ce il foloseste sa il manance pielea?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Păi dacă pui ceva în șampon, atunci nu-l vei mai putea folosi nici tu. Deci strici o sticlă de șampon doar ca să-l pedepsești pe hoț. Ce afacere ai făcut în afară de faptul că ai pierdut încă o sticlă de șampon?

| mODIN a răspuns:

Samburi de macese

| ioana748 a răspuns:

Sa nu ia amaratu' samponul si sa l duca acasa.
Doamne fereste sa nu se intample ceva unui copil nevinovat.
Exista solutii sa nu mai ramai fara sampon.
De exemplu, daca ai geanta personala, poti pune sampon in sticluțe mici, gen cele de la esenta de rom si porti una, doua, in geanta.
Toate cele bune,