| Query a întrebat:

La profilul pedagogic, in ce constau probele de admitere? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| filutckhiy a răspuns:

Pai. 4 probe: sport(600 m si cateva exercitii la sol) la muzica(un cantec dintr-un repertoriu de 5 cantece si motive ritmico melodice-date de juriu-din clasele mici) la interviu( trebuia sa reciti o poezie la alergere si sa porti o discutie cu juriul) si la desen(natura morta/statica -obiecte date de juriu)... sper ca te-am ajutat si bafta daca vrei sa inecrciwinking.

2 răspunsuri:
| Aicilef a răspuns:

Din cate stiu la sport, muzica.sh nu mai stiubig grin

| dee.a a răspuns:

Muzica, sport, desen si dictie