| ReTz a întrebat:

Liceul cu program sportiv ce tip de profil este? Real sau Uman? Ajutor urgent, acord funda...

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cu exceptia profilului militar din filiera vocationala(are specific de profil real), toate celelalte specializari din filiera vocationala au un specific de profil uman(matematica nu este a doua proba obligatorie a bacalaureatului, ci istoria!)

| Oana92 a răspuns:

Vocational! Exista patru tipuri: real, uman, vocational si tehnologic.

| oanapralea a răspuns:

Este liceu vocațional cu profil sportiv.