| anonim_4396 a întrebat:

Liceul stefan velovan din craiova e bun? Urmeaza sa intru in el... sunt a 8-a

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se zice fraier in engleza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Loser se zice, nu looser

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt bune, dar cand vin cei de la tara cu medii foarte mari si nu stiu nici de 9call meu...ciudat nu:s. E foarte bun, dar e uniforma si profesorii sunt exigenti, deci inveti:-b.

| ServanaAtoni a răspuns:

E bunicel.este liceul pedagogichappyo sa ai si uniformasmugdupa ce termini a 8 a si ai medie mare ai putea da la buzesti, cuza sau carol(astea sunt cele mai bune)

| ServanaAtoni a răspuns:

Exigenti?laughing
pfff, am o fosta colega acolo, e a 10 a si crede-ma ca nu-s exigenti.
cat despre tarani...stim cu totii ca de obicei, cei de la tara invata mai bine

| Maryus_7682 a răspuns:

La acest liceu exista si profilul mate-info bilingv franceza?