| David17399 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva care este student la medicina, sau cunoaste.
Ce facultate este mai buna?
Facultatea de Medicina din Oradea, fiind o facultate de stat?
Univeraitatea Titu Maiorescu din Bucuresti, fiind facultate privată, acreditată
Care dintre cele doua e mai buna? Si de ce?
Cel care are mai multe argumente pro si contra si stie ce vorbeste primeste funda.
Merci

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu zic ca mereu e mai recunoscuta o facultate din capitala decat una dintr-un oras ceva mai mic si mai putin cunoscut ca centru universitar.