| Ellena_Monyka_1995 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu varianta de la romana de azi doar cu rezolvarile? plzz

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat pentru ce clasă ( a 11-a sau a 12-a ) doreşti Baremul...

La clasa a 12-a îl găseşti la linkul :
subiecte2014.edu.ro/2014/simulare/simulare_bac_XII/Simulare_BAC_Clasa_XII_E_a_subiecte_bareme.zip

La clasa a 11-a îl găseşti la linkul :
subiecte2014.edu.ro/2014/simulare/simulare_bac_XI/Simulare_BAC_Clasa_XI_E_a_subiecte_bareme.zip

Toate cele bune.

| Darius392 a răspuns:

O sa apara in jur de 2-3 zile, nu apar chiar de azi, iti dai seama...

| Yuzoo a răspuns:

Astazi nu apar. Vor aparea ori maine ori poimaine. Imi pare rau sa zic asta. Exact asa au aparut si la simularile pentru admiterea la liceu.