| adntwing a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu ceva? Deci. Vreau sa imi iau discheta verbelor pentru limba germana... dar, nu ma lasa sa comand una singura. Minimul comenzii este de 30 de lei. Asa ca, daca are cineva discheta pentru limba germana mi-o poate scana si mie? va rog?batting eyelashes. Astept raspunsuri. Multumesc mult:*

1 răspuns:
| crazyenough a răspuns:

In librarii ai incercat? Posibil sa gasesti. Sau sa intrebi colegi mai mari care probabil n-o mai folosesc. Poate faci rost de la ei. Eu am folosit un dictionar. In majoritatea gasesti conjugate la inceput verbele cele mai folosite.