| AvalohAlyn a întrebat:

Mai este cineva care cumpara carti? De ce tot mai putini cumpara carti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu încă cumpăr cărți, în rest există internet!
Pa, pa.

| PrecioussGirl a răspuns:

Eu mai cumpar din cand in cand pentru ca m-ar durea ochii sa citesc o carte pe internet. Nu se mai cumpara asa multe carti pentru ca lumea nu prea mai citeste datorita existentei internetului, televizorului, jocurilor pe tableta/pc, telefoanelor, etc.

| vladv26 a răspuns:

A aparut tehnologia, sa modernizat lumea

| Anonymous999 a răspuns:

Da mai sunt, unii prefera cartile in locul site-urilor de socializare.

| Felix_Remus_1990 a răspuns:

Raspun.sul tau aici...

| Phercine a răspuns:

As zice ca nu multi mail citesc in ziua De azi si cei care o fac nu mai citesc din carti. Exista alte dispozitive La indemana in secolul acesta

| DianaDydy22 a răspuns:

Pentru ca acum e mult mai usor sa citesti o carte de pe internet decat sa o cumperi si sa o rasfoiesti. EU una cumpar, imi place sa simt paginile si chiar sa simt mirosul cartii.(poate sunt eu mai ciudata)