| Upz0r3 a întrebat:

Mai pot ramane corijent pe vara la romana daca am media 7 pe primul semestru, acum am 3, 4, 6, 8 si nu am dat inca teza.I-am chiulit la ore si a zis ca nu ma trece.Se mai poate? Poate sa ma lase cu SN daca totusi imi poate incheia media?

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Nu mai ai sanse sa ramai corigent m dar sfatul meu este sa inveti sa iei medie peste 5happy

| s3byk91 a răspuns:

Buna. sincer nu ai cum sa mai ramai corijent insa ar trebui sa inveti ca doara de aia e scoala nu? nu doar sa scapi de corijente.