| RaVuL a întrebat:

Maine am teza la romana imi ziceti niste metode de a copia tinand cont ca profa se poate plimba prin clasa...
Fundaa

14 răspunsuri:
| bogdy9696 a răspuns:

Co piazati pe telefon datele ori cu caietu in banca si cand nu se uita baga mare

| Rj a răspuns:

Eu zic sa te apuci de invatat si sa nu te mai bazezi pe copiat care e si asta un fel de furt. Are tara asta destui hoti si oameni prosti. Stiu ca nu o sa fii de acord cu mine, dar din punct de vedere moral mai bine iei un 5 pe cinstite decat un 10 pe minciuna.

| dendendenis a răspuns:

Sall pai fa-ti o copiuta mai mica (iti poti face mai multe ) pe care le bagi in buzunar iar apoi le scoti, le bagi sub foaia de teza iar apoi cand nu se uita profa le scoti si te uiti iti zic eu ca merge. Funda big grin?

| DianaScorpio a răspuns:

Cea mai simpla metoda: invata!

| noktambul a răspuns:

Niste metode de a invata nu te intereseaza?

| măcheamăăăî a răspuns:

Din penar...cel mai simpu si eficient.Merge si la olimpiada(nu ca am experimentat sau ceva.)

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Scrie pe banca si tii foaia cu teza peste sau scrie pe a II-a pagina a ciornei te faci ca scrie pe ciorna si te uiti(simplu)happy

| Lassaria a răspuns:

Scrie pe banca cu crionul si pui foaia peste scris si cand ai nevoie sa te uiti dai foaia la o parte
winking

| alexbordei93 a răspuns:

Simplu: pune un tocilar de la tine din clasa sa scrie pe o ciorna raspunsurile corecte si sa se duca la baie pe la jumatatea timpului acordat iar dupa aceia iei tu frumos ciorna de la baie asa merge si la bac. daca nu risti nu castigi nu? Stima.

| Didiuxx a răspuns:

1.Scrii pe o parte a radierei, iar cand profesorul vine spre tine, o intorci
2.Fie ca scrii un mesaj de pe alt telefon si il trimiti la numarul tau, fie ca faci poza a lectiei si in timpul testului te uiti la poza. Daca te intreaba proful ce cauti in telefon spui ca te uiti cata vreme mai este din timpul lucrarii.
3.Iţi poţi face o copiuţă pe care o poţi pune in penar sau in maneca
4.Iti scrii o copiuta si sa o pui pe talpa pantofului cu lipici.
Sau cel mai simplu INVATA.

| Alex10Rujan a răspuns:

Cel mai bine este sa nu copiezi invata de la tine! Asa vei fi mai destept.Ii spui colegului daca vrea daca nu cand se intoarce domnul tau cu spatele te uiti.Nu este bine sa copiezi. Daca inveti tu e mul mai simplu si colegul daca nu e destept sau poate greseste? Sau poate daca aveti acelasi lucru scris pe foaie doamna aia isi va da seama!

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Asa bro bazeaza'te pe copiat ca e cel mai sigur sa treci big grin
eu zic sa iti iei repede caietu si o foaie, pe care sa scrii ft mykutz, dar sa intelegi.cand e in partea cealalta baga mare frate si scrie. (poti face schimb de loc cu cineva care sta in spate, sau l perete, unde sa nu ajunga veninu' profei si sa dea 2 sau 1 cat dreku' se da)
-poti sa iti iei un pix, nu stiu' poate are cineva cunoscut sa iti imprumutr, care are langa prostia aia de plastik un ***' de biletel alb, pe care poti sa scrii ft usor, si sa'l tragi cand vn sau e departe.
-poti sa iti iei un pix deala ca scrie invizibil sau cum si se vede numai cu lumina, ia'l de la cineva (de la pitici se gasete mai repede, la a5-a cred ca ) si scrii pe o foaie si te uiti.
-iti iei o foaie mare, pe care scrii raspunsurile, si cand nu se uita tragi cate putin din foaie afara
-o metoda faina ii si pe tel. si acolo' ai mai multe optiuni (ora, l'ai inchis sau chestii)
-poti baga in ciorap si din cand in cand te mai apleci la crac si te uiti.si ii zici ca te manka' sau ca ai fost agresat de o musca big grin
vezi u si SUCCES oricum sa iei nota mare smug
doar daca' n'ai ce face mai deschide caietu ca sa copiezi nu de alta big grin

| alice993 a răspuns:

Iti scrii toate comentariile pe telefon si le salvezi i ciorna.Iti pui telu pe scaun si te asezi peste atunci cand profu nu se uita deschizi picioarele si copiezi. simplu si merge bine

| Dennissa_Dennisutza_1999 a răspuns:

Cea mai usoara metoda de a copiat ii sa-ti faci fituici si sa la lipesti cu scoci sub banca si te uiti prin oglinda mica si citesti happy