| TheDarkMita a întrebat:

maine dau teza la romana (sunt in clasa a 7 ) pentru cei care au dat deja imi ziceti si mie ce sa repet? Plizzz funda!

Răspuns Câştigător
| кιℓℓα a răspuns:

Pai de ex si eu am dat teza azi si ne.a dat eul liric categotiile semantice (sinonime paronime antonime pleonasm etc.) vocabularul camp lexical sau familie lexicala diftong triftong si hiat masura rima ritmul trasaturile genului liric valoare morfologica si functii sintactice apartenente la genul epic si cam asta e tot happy Funda?:->