| aliona_6797 a întrebat:

Maine am un concurs pe tema U. E. si una dintre probe consta in recunosterea a cat mai multor obiective turistice din tarile membre U. E. Imi puteti da exemple, va rog, de niste obiective interesante care v-au impresionat sau pe care va doriti sa le vizitati?

2 răspunsuri:
| monika_9340 a răspuns:

Sa nu uiti de turnuu din pisa... e in italia

| pensionar a răspuns:

Pai sa pornim de la lista tarilor membre si apoi vom putea detalia nu ai nevoie de multe informatii ci doar de un atlas, dar cere ceva timp si rabdare. succes!