| LoveTenis a întrebat:

Maine dau teza la mate! Daca ar fi ceva site-uri care mi-ar putea explica cateva din fractii si numere zecimale(d-alea cu virgulalaughing )! Multumesc celor care vor comenta!

1 răspuns:
| YONTU a răspuns:

Daca esti in clasa a opta, nu ai ce invata, din punctul meu de vedere. Toate informatiile, definitiile, teoremele le inveti pe parcursul orelor/in timpul orelor. Daca e vorba de geomtrie, invata toate formulele de la poliedre. La algebra e usor, n-ai ce sa inveti, decat un pic la functii...