| Usty a întrebat:

Maine este 8 MARTIE! La multi ani tuturor mamicilor!

Doamnei vreau sa-i dau o compunere, dar nu gasesc mai multe expresii.

Mai dati-mi idei! I don't want to see nail biting

FUNDA!

5 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

La multi ani si tie Usty!

| stlucian a răspuns:

8 martie nu e doar ziua mamicilor ci a tuturor femeilor! A ramas asa in urma unei tragedii(toate femei si nu vreau sa intru in detalii).O compunere poate incepe cam asa: Faptura nobila lasata de Dumnezeu pentru a ne naste pe noi sclavii tai,fiind orbiti de chipul si frumusetea TA,Cu ce am gresit ca m-am lasat de coplesit de bunatatea, fiinta, trupul TAU ca parca nimic n-ar exista, fara tine iubita MEA! Fara tine m-as topi, asa cum fulgul nu ar dainui. PS Cateva versuri scrise s-au spuse fac minuni uneori.Include locuri unde ati fost impreuna! mai demult

| molocemarius a răspuns:

Nu-ti trebuie esptesii, spune-i ca ii multumesti pentru tot ce a facut pentru voi, multumestei pentru ca va dus (unde va dus), spune-i ca este o doamna buna si intelegatoare. Funda?

| ovi93 a răspuns:

De 8 martie iti urez o primavara frumoasa, cu soare, fericire si toate dragostea prinsta intr-un frumos buchet de ghiocei ce vestesc venirea unei noi primaveri!

Daca vezi ca soarele-ti rade prin par, daca simti miros de ghiocei, daca auzi ciripit de pasarele, atunci inseamna ca traiesti o noua primavara...La multi ani!

| Usty explică:

Va multumesc ca m-ati ajutat!