| ToxicDump a întrebat:

Maine la examenul la mate este in programa scolara ( la geometrie ) conul, cilindru sau piramida hexagonala? Ca am o culegere noua facut pentru evaluare si in ea nu este "conul, cilindru, piramida hexagonala" Si daca nu is in programa, ce nu mai e in programa ca sa stiu si eu happy?

Răspuns Câştigător
| Annaa a răspuns:

Nu le avem. Am si eu culegerea aia! Invata din ea. Este facuta exact dupa programa.

3 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Profu meu de mate a zis ca, conul, cilindru si piramida hexagonala, nu sunt in programa...

| andreeaaa_8672 a răspuns:

Nu stiu sper ca examenul de maine sa ne ajute pe toti MULTA BAFTA!:*:*:*

| pavel18 a răspuns:

Nu spre fericirea mea bafta maine!