| Alina_5575 a întrebat:

Maine mergem la scoala sau continua greva?

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

In unele scoli nici n-a fost greva in toata regula: unele au facut greva japoneza, altele au supravegheat copiii, altele i-au lasat acasa. in orice caz, maine e zi normala de scoala, ca si oricare alta.

32 răspunsuri:
| draculaq a răspuns:

Bine de voi... la mine s-au facut ore, ca de, suntem a 12-a.

| snoopz a răspuns:

Eu nu va inteleg...
AZI ESTE 5 OCTOMBRIE "ZIUA INTERNATIONALA A EDUCATORULUI" si daca nu era greva tot nu va duceati la scoala., iar greva asta a fost facuta partial (de putini profesori)

| alice_1086 a răspuns:

Mergem de miercuri la scoala.