| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

cine stie cand se termina greva? ca eu nu stiu, maine mergem la scoala sau cand se termina greva? FunditsSa`; x

Răspuns Câştigător
| Diiiiiia a răspuns:

La noi in scoala, mai mult ca sigur pana joi mergem la scoala.winking
Te rog fundaaaaaaaa:X:X:X:X:

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Tocmai aia e, ca e greva pe perioada nelimitata.Nu se stie cand se va termina sad. Eu maine ma duc pana la scoala, vad cum sta treaba si probabil ma voi intoarce in maxim 2 ore.Maxim am spus!laughing

| Happyness a răspuns:

Nu mergem nici maine, s`ar putea sa n mergem nici miercuri

| DeXxa a răspuns:

Eu una merg marti la scoala[Sunt din Gorj], dar poate nu in toate judetele s-a terminat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaa pe 7 se invata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 7 iunie se invata?