| Deny_8368 a întrebat:

Maine ii greva? Trebuie sa mergem la scoala?
?

Răspuns Câştigător
| AndreeA_4571 a răspuns:

Bunaaa! love struck Mie mi-au spus profii mei ca trebuie sa stam acasa....chiar daca la alte scoli elevii vor merge la scoala vor sta degeaba deoarece profii nu au voie sa predea. asta e tot ce stiu.

xoxo

by me

13 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Eu stau acasabig grin

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Asa a zis la stiri.peste tot ...insa depinde si de scoala... unele scolii mai au si exceptii ...adica unii profesori nu fac greva.

| Instinkt a răspuns:

Maine chiar daca nu ar fi greva sa daca numai e oriku e ziua invatamantului si nu se face scoala

| mariutza a răspuns:

Am auzit la tv ca ne sugereaza sa stam acasa si daca o sa mergem la scoala o sa fim supravegheati

| VladRO a răspuns:

Trebuie sa stai acasahappy

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Eu am vb cu colegele si au zis ca mergem chatterbox.
O sa vedem maine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit un link unde scria ca min inv a facut armistitiu cu profesorii, era de azi 4 octombrie l-am dat putin mai devreme la o alta postare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi nu se merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am deja 10 ani de puscarie la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu
dar tu esti frumoasa

| Strify a răspuns:

La scola mea se fac ore foarte putine de exemplu am de la 1 la 2 engleza si atata deci am numai o ora dar o prietene de-a mea de la alta scoala face toate orele

| mihaitza90 a răspuns:

E greva dar nu se pune apsentze sinu este catalog
deci si dc mergi nu prea ai multe de facut
iti recomand mai bine sa nu te duci ca nu are rost

| bogdanioio a răspuns:

Nu trebuie sa mergem