| alexRE a întrebat:

Mam apucat de citit "O mie si una de nopti" am si eu nevoie de niste pareri in legatura de aceasta carte se merita a o citi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartea ''O mie si una de nopti'' este o carte superba si merita citita, si deci iti doresc un citit placut.

4 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Da aceasta carte merita citita

| DonAnonymius a răspuns:

Da, omule, da. Citeste-o acum mai si nu o sa pierzi nimic, doar o sa castigi. Spor la citit

| ThePoet a răspuns:

Daca te-ai apucat sa citesti asa ceva probabil esti in clasele primare. Nu ii nici o carte faina in clasele primare si cu atat mai putin porcaria aia. N-o mai citi. Scoate rezumatu de pe net daca te intreba invatatoarea si te-ai scos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"A o citi "nu se merita.Cin' te-a pus? Spune-i ca tu esti un copil decent nu permiti nici gramaticii sa-ti perverteasca creierasu, dar'mite la o mie de nopti...