| Paulicass a întrebat:

Marti se face scoala?

Răspuns Câştigător
| Dana_9297 a răspuns:

Nu ca e ziua profesorilor!batting eyelashes

da si u o fundita laughing sa fi u primul >big grin

10 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Probabil intrebi daca marti, 5 octombrie se face sau nu. Te dezamagesc si iti spun ca se face, dar, din fiecare scoala cativa profesori vor fi plecati la Marele Miting din Bucuresti. Probabil acum nu vor mai juca tontoroiul si pinguinul ci chiar vor face o rascoala serioasa. Zic si eu.

| Aero a răspuns:

Nu stiu cum e la voi la Incuiati, dar la Hogwarts se fac ore sigur. Avem un orar incarcat.

| Eyleen a răspuns:

Nu cred ca se face. Acum depinde de la scola la scoala. Pentru ca marti, 5 octombrie este ziua profesorilor

| ionnelu a răspuns:

Nu marti e zi neagra. Din cauza reducerilor profesorilor ziua de marti va fi zi libera de acum inainte. Scoala se va face doar luni miercuri joi si vineri.
Bafta!

| Zuzy a răspuns:

Cica e ziua educatiei. se spune ca nu. o sa vedem maine... cand o sa fim anuntatiwinking

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Da raised eyebrows
De ce sa nu se faca?

| beautifulkiss a răspuns:

Buna da pentru ca nu este nici o greva.

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Da
De ce sa nu se faca ore?

| tennyteen a răspuns:

Da

| crysu318 a răspuns:

In oras nu se face pentru ca e ziua educatiei, sau s-ar putea sa se scurteze orele ...la tara din pacate se face...