blonda_suprema
| blonda_suprema a întrebat:

Mi-a spus soacra-mea ca a fosat cutremur acum. A fost cutremur ca eu nu am simtit nimic?

19 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

A fost! L-am simtit.Stateam pe TPU si se misca scaunul cu mine.Intr-o prima faza am crezut ca rotile se misca, dar am auzit-o pe mama strigand:"cutremurrr"laughing!

| elena a răspuns:

Doamne, se vede ca esti o " blonda suprema"...

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Da...au fost doua... cel de-al doilea a fost mai puternic...de 5 secunde...5; 3grade Richter...la Bucuresti s-a simtit bine, mai ales ca locuiesc la etajul 10...am tras o sperietura...

Bula
| Bula a răspuns:

Asta a fost doar antrenament. Preludiu la fuga!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

A fost, s-a simtit destul de tare la Barlad (judetul Vaslui).

eileen
| eileen a răspuns:

Eu l-am simtit puternic, pentru ca stau la 10, acum stau pe gresie, sa nu vina un altul.

carla
| carla a răspuns:

Da, a fost, dar nu s-a simtit in toata tara. Replici la adancimea asta nu vor fi sau daca sunt, vor fi de fffff mica intensitate. Am auzit la tv pe directorul institutului. Hhaha nici eu n-am simtit happy

RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

Si totusi mr hancu a avut dreptate laughing))

| anonim a răspuns:

Stii cum se numesc cei care nu simt?big grin

| Wtf9000 a răspuns:

DA! AAAAAAAAA VINE APOCALIPSAAA!

| RamonaMn a răspuns:

A fost. :-ss
Stateam in pat si am vazut sticla de suc cum se misca.In prima faza m-am blocat si am fugit pe pat ca sa nu cada mobila pe mine laughing si mai eram si singura acasa sad

blonda_suprema
| blonda_suprema explică:

Pentru Emilmantha -se numesc cumva nesimtiti? Crede-ma ca in acest caz prefer sa fiu nesimtita (daca asta ai vrut sa sugerezi)
Pentru DOAMNA ELENA-SE VEDE CA ATI INBATRANIT DEGEABA. Serios acum, vad ca numai raspunsuri impertinente dati (nu numai mie)si v-as sugera (cel putin la intrebarile pe care le pun)sa nu mai interveniti ca va tociti unghiile de pomana. Va dau un sfat-duceti-va sa va faceti un control psihiatric, ca la cum raspundeti(deviat de la orice subiect) s-ar putea sa aveti alhzeimer si sa nu stiti. Oare am gresit cu ceva ca nu am simtit cutremurul? Nu cred ca meritam sa ma jigniti. Efectiv eram in bucatarie la mine impreuna cu fiul si sotul meu si a venit soacra mea de la Dansa din bucatarie spunand ca e cutremur. Am dat inmediat pe Realitatea dar inca nu aparuse nici o stire despre acest lucru si am zis ca a facut misto de noi si tocmai de aceea MI-AM PERMIS sa pun aceasta intrebare, dar daca te-am V-am deranjat cu acest lucru, va rog sa ma scuzati Doamna Elena. Inca o data se confirma ce inseamna sa fii credincios (in cazul Dumneavoastra).

| Delia 75 a răspuns:

Da, in Vrancea si a avut 4 grade. Am vazut pe tvr 1.

| Ella_6365 a răspuns:

A fost, mai eram si pe tocuri laughing nu prea s-a simtit, a fost micut

| Mo a răspuns:

Da! a fost! eram la masa si am vazut cum se agita apa din pahare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da.
S-a simțit la Pitești, București, Galați, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost si la Galati, mai ales la Galati care este langa Vrancealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A avut 5, 3(REALITATEA)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fostlaughing s-a simtit pana-n Calarasibatting eyelashes